BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 11.04.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale të shkurta me diell, ku pritet lokalisht të ketë reshje të pakta shiu.

Era do të fryjë nga drejtimi i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 16-46 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 1 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 11 deri në 15°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!