BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 07.03.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku fillimisht gjatë orëve të para të 24-orëshit pritet të ketë reshje lokale shiu, ndërsa gjatë ditës do të mbesin të izoluara në zona të caktuara.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-42 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej -1 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 12 deri në 15°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!