BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 08.03.2023

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu, sidomos në zonat malore.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 15-55 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej -1 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 13 deri në 16°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!