BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 02.08.2022

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme gjatë ditës.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut dhe verilindjes me shpejtësi 13-37 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 13 deri në 16°C, ndërsa ato maksimale prej 28 deri në 31°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!