BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 22.05.2023

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku vonë gjatë pasditës si dhe në mbrëmje, pritet të ketë rrebeshe të pakta lokale shiu, të shoqëruara me ndonjë shkarkesë elektrike.

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 12-40 km/h.

Temperaturat minimalet do të luhaten prej 9 deri në 12°C, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 23°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!