BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 17.04.2023

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu, të pranishme që nga orët e para të 24-orëshit. Reshjet lokalisht do të jenë në formë të rrebesheve, të shoqëruara edhe me ndonjë shkarkesë elektrike.

Era do të fryjë drejtmiesh të ndryshme me shpejtësi prej 15-35 km/h.

Temperaturat do të pësojnë ulje, me minimale të cilat do të luhaten prej 7 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 10 deri në 12°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!