BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 16.04.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale të shkurta me diell, ku pritet kohë pas kohe të ketë reshje lokale shiu. Ka mundësi të ketë ndonjë vetëtimë dhe bubullimë.

Era do të fryjë drejtmiesh të ndryshme me shpejtësi prej 15-37 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 13 deri në 16°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!