BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 15.04.2023

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku pritet të ketë edhe reshje të pakta lokale shiu.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i jugperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 17-52 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 14 deri në 17°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!