BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 15.08.2022

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë orëve të pasditës mund të ketë reshje të izoluara shiu, kryesisht përreth zonave malore, sidomos në veri dhe verilindje të vendit.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-44 km/h!

Temperaturat do të shënojnë ngritje të ndjeshme, ku minimalet do të luhaten prej 12 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 30°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!