BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 14.11.2022

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta, me përjashtim në orët e mëngjesit ku mund të ketë vranësira të ulëta apo mjegull nëpër lugina dhe ultësira.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 4-18 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 1 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 14 deri në 17°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!