BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 13.11.2022

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me vranësira të shpeshta në orët e mëngjesit, të cilat më të përqëndruara do të jenë në Rrafshin e Dukagjinit, duke sjellur edhe reshje të pakta shiu dhe bore, kryesisht në zonat malore.

Dita do të vijojë me diell dhe vranësira të pakta.

Era do të fryjë nga kuadrati i juglindjes me shpejtësi prej 13-37 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 1 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 13 deri në 15°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!