BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 12.09.2022 

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Era do të fryjë nga drejtimi i veriut me shpejtësi 10-38 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 10 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 20 deri në 24°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!