BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 11.09.2023

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i nxehtë.

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes me shpejtësi prej 10-32 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 27 deri në 30°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!