BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 10.04.2023

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje lokale shiu, të cilat më intensifikuara në shkallë vendi pritet të jenë gjatë orëve të para të 24-orëshit dhe në mëngjes. Gjatë pasditës ka mundësi të ketë ndonjë vetëtimë dhe bubullimë.

Era do të fryjë nga drejtimi i veriut e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-42 km/h.

Temperaturat do të luhaten prej 3 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 9 deri në 13°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!