BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 09.04.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje lokale shiu.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut me shpejtësi prej 13-31 km/h.

Temperaturat do të pësojnë ulje, me minimale që do të luhaten prej 2 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 8 deri në 11°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!