BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 08.08.2022

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ka mundësi në ndonjë rajon të ketë ndonjë rrebesh të izoluar.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut dhe verilindjes, me shpejtësi 10-37 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 16 deri në 19°C, ndërsa ato maksimale prej 31 deri në 34°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!