BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 07.08.2022

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë orëve të pasditës në zona të caktuara priten rrebeshe kalimtare të karakterit lokal, të shoqëruara me shkarkesa rrufesh.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut dhe verilindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi 15-50 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 16 deri në 20°C, ndërsa ato maksimale prej 29 deri në 33°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!