BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 01.08.2022

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme gjatë ditës.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut dhe veriperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi 15-45 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 12 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 27 deri në 31°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!