BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 01.05.2023

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ndërsa lokalisht pritet të ketë rrebeshe të izoluara shiu, sidomos në zonat malore.

Era do të fryjë nga juglindja me shpejtësi prej 15-34 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 6 deri në 8°C, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 22°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!