BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 23.03.2023

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe relativisht i ngrohtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 7-27 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 0 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 17 deri në 20°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!