BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 18.08.2022

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi 6-30 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 15 deri në 18°C, ndërsa ato maksimale prej 33 deri në 36°C.

VINI RE! Rrezik nga dehidrimi dhe goditja e nxehtësisë nëse qëndroni jashtë për periudha të gjata kohore! /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!