BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 13.04.2023

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 15-56 km/h!

Temperaturat do të shënojnë ngritje të mëtejshme, me minimale që do të luhaten prej 0 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 22°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!