BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 11.08.2022

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar, kryesisht përreth zonave malore.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut dhe verilindjes me shpejtësi 13-39 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 15 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 29°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!