BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 25.09.2022

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe kryesisht me vranësira të nivelit të lartë, të cilat gjatë orëve të pasdites pritet të shtohen, ku më vonë apo në orët e mbrëmjes, pritet të sjellin reshje të pakta lokale shiu.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i jugperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-50 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 8°C, ndërsa ato maksimale prej 18 deri në 23°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!