BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të dielën, 14.04.2024

Për të dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i ngrohtë.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 6-25 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri në 11°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 29°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!