BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 12.03.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta por i ftohtë.

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-40 km/h!

Temperaturat do të pësojnë ulje, me minimale që do të luhaten prej -1 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 5 deri në 11°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!