BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 04.09.2022 

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë orëve të pasdites dhe mbrëmjes, pritet të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me shkarkesa rrufesh. Ka mundësi të ketë breshër.

Era do të fryjë kryesisht nga veriu, e cila në momente të caktuara pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 15-60 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 10 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 28°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!