BallinaRajon

Mot me diell dhe vranesira në Shqipëri e Maqedoni të Veriut

Në Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut, parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 10 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 28°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!