BallinaKosovë

29.07.2022 – Parashikimi i motit për të Premten

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta, përderisa gjatë pasdites pritet të ketë rrebeshe të izoluara, kryesisht përreth zonave malore.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi 10-25 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 16 deri në 18°C, ndërsa ato maksimale prej 32 deri në 35°C.

VINI RE! Rrezik nga dehidrimi dhe goditja e nxehtësisë nëse qëndroni jashtë për periudha të gjata kohore! /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!