BallinaKosovë

13.07.2022 – Parashikimi i motit për të Mërkurën

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes me shpejtësi prej 10-36 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 9 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 24 deri në 28°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!