BallinaKosovë

09.06.2022 – Parashikimi i motit për të Enjten

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet kohë pas kohe të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me shkarkesa rrufesh dhe breshër.

Era do të fryjë nga jugperëndimi, e cila në momente të caktuara pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 20-70 km/h! Ka mundësi për dëme materiale!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 22 deri në 26°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!