BallinaKosovë

08.06.2022 – Parashikimi i motit për të Mërkurën

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet kohë pas kohe të ketë rrebeshe shiu, breshër e shkarkesa rrufesh, disa prej tyre të ashpërta!

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila në momente të caktuara pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 25-75 km/h! Ka mundësi për dëme materiale!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 14 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 27°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!