BallinaKosovë

06.07.2022 – Parashikimi i motit për të Mërkurën

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku mund të ketë ndonjë rrebesh të izoluar me shkarkesa të pakta elektrike.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut, me shpejtësi 15-35 km/h.

Temperaturat do të pësojnë ulje të lehtë, ku minimalet do të luhaten prej 16 deri në 18°C, ndërsa ato maksimale prej 27 deri në 30°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!