BallinaKosovë

03.06.2022 – Moti për të Premten

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku mund të ketë ndonjë rrebesh të izoluar në zona të caktuara.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila në momente të caktuara mund të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-40 km/h!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 14 deri në 16°C, ndërsa ato maksimale prej 28 deri në 33°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!