BallinaRajon

Tërmet në Shqipëri

Një tërmet me fuqi prej 3.7 shkallë të Rihterit ka ndodhur në Shqipëri në orën 21:18 me epiqendër 5 km në perëndim të Librazhdit dhe 18 km në verilindje të Elbasanit.

Nuk raportohet për dëme materiale.

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!