BallinaRajon

Tërmet në Shqipëri

Një tërmet me fuqi prej 3.7 shkallë të Rihterit ka ndodhur në Shqipëri në orën 21:18 me epiqendër 5 km në perëndim të Librazhdit dhe 18 km në verilindje të Elbasanit.

Nuk raportohet për dëme materiale.

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!