BallinaKosovë

Stuhi të fuqishme lokale me lëvizje të ngadalshme kanë përfshirë Kosovën

Dita e sotme u karakterizua me diell dhe vranësira ku në disa rajone kishte dhe po vazhdon të ketë edhe rrebeshe shiu, breshër e shkarkesa rrufesh, disa prej tyre të fuqishme.

LEXO EDHE: Java parashikohet me diell e vranësira, priten edhe reshje lokale e shkarkime rrufesh

Gjatë ditës kemi pas stuhi në veri të vendit, ndërsa aktualisht kemi një stuhi të pozicionuar afër Prizrenit, e cila është mjaft e fuqishme, e po ashtu edhe një stuhi tjetër e kishim të përqëndruar përreth Shtimes, ku lexuesit tanë kanë dërguar edhe video nga gjendja aktuale e kushteve të motit që po mbretëron në ato vende. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!