BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 31.12.2022

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Në orët e mëngjesit lokalisht mund të ketë mjegull në ultësira dhe lugina.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i juglindjes me shpejtësi prej 8-21 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 0 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 10 deri në 14°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!