BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 01.01.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta, të cilat më të shtuara pritet të jenë gjatë orëve të mëngjesit dhe mbrëmjes.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugut, me shpejtësi prej 5-15 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -1 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 10 deri në 14°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!