BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 30.09.2023

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Era do të fryjë nga drejtimi i veriut me shpejtësi prej 10-37 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri në 12°C, ndërsa ato maksimale prej 24 deri në 27°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!