BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 01.10.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet të ketë edhe reshje lokale shiu, kryesisht në sasi të pakta.

Era do të fryjë nga drejtimi i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-40 km/h.

Temperaturat do të pësojnë ulje, me minimale që do të lëvizin prej 10 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 20 deri në 24°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!