BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 02.10.2023

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Era do të fryjë nga drejtimi i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-43 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri në 11°C, ndërsa ato maksimale prej 20 deri në 25°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!