BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 26.08.2023

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë. Rrezik i mundshëm nga dehidrimi dhe goditja e nxehtësisë nëse qëndroni jashtë në periudha të gjata kohora.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-30 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 15 deri në 18°C, ndërsa ato maksimale prej 34 deri në 36°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!