BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 25.08.2023

Për të Premten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-30 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 16 deri në 19°C, ndërsa ato maksimale prej 31 deri në 35°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!