BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 24.08.2023

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë orëve të pasdites dhe mbrëmjes pritet të ketë rrebeshe lokale shiu, breshër dhe shkarkesa rrufesh. Do të jetë shumë nxehtë.

Era do të fryjë nga verilindja, e cila në momente të caktuara pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 15-60 km/h!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 17 deri në 20°C, ndërsa ato maksimale prej 30 deri në 35°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!