BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 27.08.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe jashtëzakonisht i nxehtë. Rrezik nga dehidrimi dhe goditja e nxehtësisë nëse qëndroni jashtë në periudha të gjata kohora!

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-28 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 17 deri në 20°C, ndërsa ato maksimale prej 33 deri në 37°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!