BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 24.12.2022

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku në orët e mëngjesit pritet të ketë edhe vranësira të ulëta dhe mjegull lokalisht.

Vonë pasdite, sidomos në mbrëmje, do të ketë shtim të vranësirave, të cilat do të gjenerojnë reshje të pakta lokale shiu.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, me shpejtësi prej 7-19 km/h.

Temperaturat minimalet do të luhaten prej -2 deri në 0°C, ndërsa ato maksimale prej 7 deri në 11°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!