BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 25.12.2022

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ndërsa në orët e mëngjesit pritet të ketë edhe vranësira të ulëta dhe mjegull lokalisht. Ka mundësi të ketë edhe riga shiu.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 5-21 km/h.

Temperaturat minimalet do të luhaten prej 0 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 7 deri në 10°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!