BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 26.12.2022

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta gjatë ditës, ndërsa në orët e mëngjesit pritet lokalisht të ketë vranësira të ulëta dhe mjegull, të cilat mund të mbesin deri në mesditë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme në rajonin e Gjakovës, me shpejtësi prej 10-40 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, ku minimalet do të luhaten prej -1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 8 deri në 14°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!