BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 02.09.2023

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i nxehtë.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i verilindjes me shpejtësi prej 10-30 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 28 deri në 31°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!