BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 01.09.2023

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku në zona të caktuara pritet të ketë ndonjë reshje të izoluar, sidomos në zonat malore.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i verilindjes me shpejtësi prej 10-26 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 29°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!